ONLİNE ÇÖZÜMLER


Online Restaurant

Online restaurant modülü ile online sipariş alabilir kendi web sitenizde de kullanabilirsiniz.

 

ÜCRETSİZ DEMO

Online Ön Muhasebe

Ön muhasebede yapmış olduğunuz işlemlerin takibini web üzerinden browser üzerinden raporlama alabilir takip edebilirsiniz.


ÖZELLİKLER

Online Çözümlerimiz ile her yerde kontrol sağlayın!

Online Cari

Bulunduğunuz her yerden ,internete girilebilen her cihazdan(cep telefonu,android,windows,ios) Cari tahsilatınızı cariödemenizi yapabilir.Cari kartınızdaki detay bilgileri (telefon bilgisi,Adres Bilgileri) Bakiyeleri İskonto oranlarını ,cari hareketlerini görebilrsiniz.

Online Kasa

Bulunduğunuz her yerden ,internete girilebilen her cihazdan(cep telefonu,android,windows,ios) Web üzerinden kasa hareketlerini görebilirsiniz..

Online Sipariş

Bulunduğunuz her yerden ,internete girilebilen her cihazdan(cep telefonu,android,windows,ios) Web üzerinden Siparişlerinizi kaydedebilir daha önceden kaydedilmiş olan siparişlerinizi açıp düzenleyebilir sipariş listesi dökümü alabilir.Kendi dizaynınıza göre yazdırabilirsiniz.

Online Teklif

Bulunduğunuz her yerden ,internete girilebilen her cihazdan(cep telefonu,android,windows,ios) Web üzerinden Tekliflerinizi kaydedebilir daha önceden kaydedilmiş olan tekliflerinizi açıp düzenleyebilir teklif listesi dökümü alabilir.Kendi dizaynınıza göre teklif yazdırabilirsiniz.